РАДИОКЛУБ "DELTA"

UR4UWS/EO0UD

ruenfrdeitptes

Диплом "КАМЕНЯР"

Дипломна программа: «Я син народу, що в гору йде…»
З 24 по 31 серпня 2014 року радіоаматорами Івано-Франківщини буде проводитися тижденьактивності, присв'ячений 158 річниці з дня народження видатного поета і прозаїка І.Я.Франка.
До участі запрошуються всі радіоаматори, не байдужі до національної культурної спадщини Франка, та отримати можливість виконати диплом "КАМЕНЯР".

Диплом "КАМЕНЯР"

Для отримання диплому всім радіоаматорам, які працюють за межами Івано-Франківської області необхідно набрати таку кількість пунктів, яка відповідає кількості років з 1978 р. - моменту написання вірша "Каменярі". У 2014 році - 136 пунктів.
Пункти нараховуються за зв'язки з радіоаматорами Івано-Франківської області.
Кожне QSO з індивідуальними станціями дає 10 пунктів, з колективними - 20.
Для отримання диплома Івано-Франківським учасникам днів активності, протягом їх проведення, необхідно провести не менше 50 зв'язків з будь-якими аматорськими радіостанціями різними видами роботи та на різних діапазонах.
В діапазонах УКХ та 160 м всім радіоаматорам необхідно провести 5 звязків.
Повтори можливі на різних діапазонах, різними видами випромінювання та дозволяються щоденно.
У день народження І.Я.Франка - 27 серпня, пункти подвоюються.
При виконанні умов протягом однієї доби, на одному діапазоні або одним видом випромінювання, у дипломі робиться відповідна відмітка.
Диплом безкоштовно видається в електронному вигляді, та у паперовому, за домовленістю про оплату поштових послуг з менеджером. За наявності спонсорської підтримки, отримання паперового диплому операторами до 18 років, дитячими колективами, ветеранами війни та інвалідами буде безкоштовне.
Заявка складається в будь-якому текстовому редакторі у вигляді виписки з апаратного журналу та направляється на електронну адресу Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
Менеджер залишає за собою право перевірки проведених QSO.
Спостерігачам диплом видається на аналогічних умовах.

Запрошуємо до участі у днях активності! 73!!!

RK-DELAT-emblema

Flag Counter

 forum-odessa

BCRC logo

KDXCC