РАДИОКЛУБ "DELTA"

UR4UWS/EO0UD

Всеукраїнські очни змагання з радіозв’язку на КХ телеграфом (QRP) на «Кубок Карпат»

«ПОГОДЖЕНО»
Голова Правління ФРС Закарпаття
п/п Довбака В.М
"4" січня 2016 р.

«ЗАТВЕРДЖЕНО»
Голова Ради ГО
«Лігарадіоаматорів Закарпаття»
п/п Павлік Д.М.
"4" січня 2016 р.

 

РЕГЛАМЕНТ

Всеукраїнських очних змаганнь з радіозв’язку на КХ телеграфом (QRP) на «Кубок Карпат»

1.МЕТА ЗМАГАНЬ.

1.1. Популяризація радіоспорту, зростання спортивної майстерності та виявлення найсильніших спортсменів.

2. ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

2.1. Час і місце проведення змагань: 12-14 лютого 2016 року м. Ужгород

3. ОРГАНІЗАЦІЯ І КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАНЬ
3.1. Організація змагань покладається на ГО «Ліга радіоаматорів Закарпаття» та
ГО ФРС Закарпатcької області.
3.2. Відповідальність за підготовку та обладнання місць змагань, забезпечення транспортом, безпека, організацію прийому, розміщення, харчування, медичне обслуговування, відкриття і закриття змагань, залучення засобів масової інформації, культурне обслуговування учасників змагань покладається на на ГО «Ліга радіоаматорів Закарпаття» та ГО ФРС Закарпатcької області.
3.3. Безпосереднє проведення змагань здійснює Головна суддівська колегія (ГСК), яка призначається Організатором змагань.

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ ТА УМОВИ ЇХ ПРИЙОМУ.

4.1. До участі у змаганнях допускаються спортсмени, які володіють навиками роботи в ефірі телеграфом.
4.2. Вартість проїзду до місця проведення змагань і назад, добові і середня заробітна плата спортсменам забезпечуються організаціями, які направляють їх на змагання.
4.3. Команда складається з двох учасників.
4.5 Кількість учасників особистої першості не обмежується.
Примітка: При достатній кількості учасників, Організатор змагань може ввести додаткові категорії: «Молодь» (віком до 18 років) та «Ветерани» (старше 60 років).

5. ВИМОГИ ДО ТЕХНІЧНОГО ОСНАЩЕННЯ.

5.1. Технічні характеристики і параметри застосовуваної апаратури повинні відповідати нормам і вимогам, що пред'являються до радіоаматорської апаратури, існуючими регламентуючими документами. Вихідна потужність обмежується 10 Ватт, замість антени використовується пасивне 50-омне навантаження (ГСК).
5.2. Живлення обладнання спортсменів може здійснюватися від акумуляторних батарей або від мережі змінного струму.

6. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

6.1. Проведення найбільшої кількості зв'язків на КВ діапазонах 21 і 28 МГц, або будь-яких двох інших (визначається ГСК за годину до початку змагань).
6.2. Змагання проводяться у два тури.
Перший тур телеграфний в діапазоні 21 МГц (або іншому).
Другий тур телеграфний в діапазоні 28МГц (або іншому).
Тривалість кожного туру півтори години.
6.3. Робочі місця змагаються розміщуються по колу, діаметр якої визначає суддівська колегія. Конкретні місця для учасників визначаються жеребкуванням Робочим місцем є майданчик діаметром 2 метри, на якій розташовується апаратура, джерела живлення, учасник, стіл, стілець. Відстань між учасниками визначається суддівською колегією..
6.4. Жеребкування робочих місць проводиться окремо для кожного туру змагань.
6.5. При проведенні радіозв'язків учасники змагань обмінюються 3-х значними контрольними номерами, що складаються зі збільшеного на одиницю контрольного номера, прийнятого від попереднього кореспондента.
6.6. Розбіжність у часі радіозв'язку допускається не більше 2-х хвилин.
6.7. Для роботи в змаганнях учаснику видається «блок» з 4-х позивних сигналів. З використанням кожного позивного сигналу з «блоку», в послідовності уявлення, необхідно провести радіозв'язки з мінімальною, встановленою ГСК перед кожним туром, кількістю різних позивних. Після використання всіх позивних свого «блоку» цикл повторюється. Повторні зв'язки дозволяється проводити в різних циклах і з використанням різних позивних. Кількість використовуваних позивних визначається кожним учасником індивідуально, але не може бути менше двох і не повинні змінюватися протягом туру.
6.8. «Блоки» позивних, початкові контрольні номери видаються учасникам за 5 хв. до початку змагань і складаються з позывных UW31OA-OZ - UW33OA-OZ, UW37OA-OZ - UW39OA-OZ.
6.9. Вся робота в ефірі повинна проводитися відповідно до чинних інструкцій. На загальний виклик учасник може провести один зв'язок, після чого зобов'язаний змінити частоту. Вийняток становлять зв'язку проведені на переході (зміні) позивних:
1 зв'язок - call 1 + call 2
2 зв'язок - call 1 + call 2 new
3 зв'язок - call 1 new + call 2 new
6.10. Кожен учасник проводить зв'язки самостійно. Під час роботи в змаганнях до учасника можуть підходити тільки представники ГСК. Всі інші учасники, члени команд, глядачі повинні знаходитися на відстані не менше 10 м.
6.11. Очки нараховуються з розрахунку одне очко за один радіозв'язок.

7. ПОРЯДОК ЗВІТНОСТІ

7.1. Кожен учасник змагань не пізніше 1 години 30 хвилин після закінчення чергового туру, здає «Звіт» в ГСК.
7.2. «Звіт» складається в електронному вигляді, для цього кожному учаснику необхідно мати ноутбук. Стороння допомога заборонена.
7.3.Програмне забезпечення надає ГСК.

8.ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

8.1. Особиста першість на кожному діапазоні визначається за найбільшою кількістю очок, набраних учасником. При рівній кількості очок перевага віддається учаснику, який має краще підтвердження зв`язків.
8.2. У багатодіапазонному заліку першість визначається за найбільшою сумою очок, набраних по діапазонах. При рівній сумі очок, перевага віддається учаснику , який має краще підтвердження зв`язків.
8.3. Командна першість визначається за найбільшою сумою очок, набраної членами команди в багатодіапазонному заліку.

9.НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

9.1. Учасник особистої першості, який посів перше місце в абсолютному заліку, присвоюється звання «Переможець Кубка Карпат 2016 року» , нагороджується Малим Кубком та дипломом відповідної ступені
9.2.Призери змагань особистої першості в абсолютному заліку нагороджуються медалями та дипломами відповідних ступенів.
9.3. Переможці командної першості нагороджуються дипломами та Великим «Кубком Карпат 2016 року». Призери командної першості нагороджуються дипломами.
9.4. Переможці та призери особистої першості по діапазонах нагороджуються дипломами відповідного ступеня.

RK-DELAT-emblema

Flag Counter

 forum-odessa

BCRC logo

KDXCC