РАДИОКЛУБ "DELTA"

UR4UWS/EO0UD

ruenfrdeitptes

Фестиваль «Літня львівська зустріч» відбувся!

Георгій Чліянц (UY5XE), голова Оргкомітету

Організатором його був «Львівський клуб короткохвильовиків» (ЛКК), який проходив 23-25 червня ц.р. в смт Родатичі (база відпочинку ЛОРТА «Сокіл» - 30 км від Львова).

Прибуло коло 40 короткохвильовиків (вкл. членів Їх сімей, та гостей: SP5VJO та SQ5HAU – «Почесні члени ЛКК», SP6CT та SQ6XL, а також делегація з «Ліги радіоаматорів Закарпаття» - ЛРЗ: UT5DL, UZ5DX та UZ5DZ).

litnya lvivska zustrich 01litnya lvivska zustrich 02
Частина учасників Фестивалю біля прапора ЛКК

Кожний зареєстрований учасник отримав т.з. «Реєстраційний пакет», який містив: «Программу фестивалю» та його «Емблему», «Бейджик учасника», лотерейний квіток та меморіальний диплом «Почесного члена ЛКК» - «Наш VE6JO/UB5BK»:
litnya lvivska zustrich 03

Програма була насиченою (особливо – субота).

Розпочався Фестиваль традиційним боєм дзвону, який нам на 90-річчя клуба подарували польські «Почесні члени ЛКК»:

litnya lvivska zustrich 04

Працювала «Ярмарка продажу радіоапаратури» (було виставлено більше ніж сто різних пропозицій).

Була проведена «Очна відкрита першість Львівської області з радіозв’язку на КХ (QRP) телеграфом (“Малий кубок Львова”). Нажаль, прийняли участь тільки п’ять спортсменів, з яких: два МСМК СРСР та МСУМК, один МСУ та два КМСУ. Переможцем став КМСУ Олександр Коржов (UW1WU), який 30 хв. провів 33 QSO та отримав «Малий кубок Львова», «Диплом» 1-го ступеня та пам’ятний приз:

litnya lvivska zustrich 05

Друге та третє місця зайнали Дмитро Павлик (UZ5DX) - 32 QSO та Андрій Сташків (UT3WX) - 31 QSO, які отримали медалі та «Дипломи» відповідних ступенів.

Команди ЛКК (UW1WU та UT3WX) – 64 QSO та ЛРЗ (UZ5DX та UT5DL) – 46 QSO були нагороджені «Дипломами» відповідних ступенів, а їx члени – медалями і «Дипломами» відповідних ступенів та пам’ятними призами:.

litnya lvivska zustrich 06

Решта учасників змагань отримали пам`ятні «Сертифікати».

В «VHF mini-test» (діапазон - «2 м») прийняли участь 12 короткохвильовиків. Перше місце зайняв Володимир Козлов (UT7WO), який за годину провів 25 QSO і отримав «Диплом» 1-го ступеня та цінний приз від спонсора:

litnya lvivska zustrich 07

Другим став Володимир Швидкий (UR5WMM) - 23 QSO, а третє місце зайняв В'ячеслав Баранов (UT5DL) - 22 QSO, які і отримали медалі та «Дипломи» відповідних ступенів.

В «Експрес-вікторині QUIZ-CW» прийняли участь 12 бажаючих, які за 5 хвилин повинні були дати відповідь на 9 питань з історії CW. Найбільше правильних відповідей (8) дав Роман Гринишин (UR5WAH), який отримав «Диплом» 1-го ступеня та пам’ятний приз. Другим став Андрій Сташків (UT3WX) – 6 відповідей, а третє місце зайняв Андрій Михота (US8ITC) – 5 відповідей, які і отримали «Дипломи» відповідних ступенів.

Вдалий «Сліпий пошук “Лисиці”» на діапазоні «3,5 МГц» продемонстрував Володимир Швидкий (UR5WMM), який не брав в руки приймач «Мисливця» 42 роки…:

litnya lvivska zustrich 08

Були проведені показові змагання з прийому телеграфного PILE-UP (з використанням програми Morse Runner), в яких прийняли участь 7 короткохвильовиків. Першим був Володимир Швидкий (UR5WMM), який набрав 400 очок. Другим - Андрій Сташків (UT3WX) – 256 очок, а третім - Дмитро Павлик (UZ5DX) – 210 очок. UR5WMM був нагороджений медаллю і «Дипломом» 1-го ступеня та пам’ятним призом, а UT3WX і UZ5DX отримали медалі і «Дипломи» відповідних ступенів:

litnya lvivska zustrich 09

Останній захід «Програми» - Лотерея, в якій було розіграно 40 "лотів". Решта, після розіграшу, "лоти" були продані на "Аукціоні" за символічну ціну:

 

litnya lvivska zustrich 10

«ПОДЯКАМИ» Ради ЛКК були відзначені:

  • як інформаційні спонсори: сайт радіоклуба «Дельта» та сайт Ліги радіоаматорів України;
  • як спонсори фестиваля: Jerzy Ostrowski (SP5VFJO), Мalgorzata Ostrowska (SQ5MO) та Krzysztof Wieczerzynski (SQ5HAU);
  • за відеозйомки Фестиваля - Володимир Дим (UR5WDQ).

litnya lvivska zustrich 11

Спонсорами призів були Олексій Тищенко (UR5WLA) та Георгій Чліянц (UY5XE).

До наступних зустрічей!

Примітка: За запитом зацікавлених, ми готові передати досвід організації аналогічних заходів (вкл. «Регламенти» і «Положення» проведених нами змагань і конкурсів).

 

RK-DELAT-emblema

Flag Counter

 forum-odessa

BCRC logo

KDXCC