РАДИОКЛУБ "DELTA"

UR4UWS/EO0UD

ruenfrdeitptes

Заява КХ комітету ЛРУ

Останнім часом неодноразово лунали заяви про наміри Українського контест клубу проводити Чемпіонати України з радіозв’язку на КХ у 2017 році. Такі заяви розповсюджували громадяни Давиденко Дмитро Сергійович, що діяв від імені Ради UCC, та Латишенко Володимир Федорович, що діяв у якості Президента UCC.

Повідомляємо, що у наступному, 2017-тому році Чемпіонати України з радіозв’язку на КХ 2017-го року увійшли у Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2017 рік, який оприлюднено на офіційному сайті ММС http://www.dsmsu.gov.ua/media/2016/09/27/10/Proekt_YEKP_2017r_na_sait.xls.

Таким чином, проводити Чемпіонати України з радіозв’язку на КХ від імені держави Україна буде Міністерство молоді та спорту України, а безпосереднім виконавцем організаційно-спортивних заходів визначено Громадську організацію «Ліга радіоаматорів України», що здобула статус, права та обов’язки профільної Національної спортивної федерації на умовах відкритого конкурсу. Наголошуємо, що Ліга радіоаматорів України є лише технічним оператором з проведення цих змагань, вона забезпечує власними ресурсами розробку та затвердження регламенту змагань, прийом звітів від учасників, суддівство, нагородження та присвоєння спортивних розрядів та звань. Чемпіонати України з радіозв’язку є державним спортивним заходом. Функції з їх проведення делеговані лише Лізі радіоаматорів України.

Змушені повідомити про можливі наслідки, які виникнуть у разі спроби групи окремих осіб вчиняти дії з перешкоджання проведенню Лігою радіоаматорів України Чемпіонатів України з радіозв’язку на КХ у 2017-тому році. Рішенням профільної Національної спортивної федерації, а за такої потреби - окремим наказом Міністерства молоді та спорту України, організатори та всі учасники подібних спроб будуть дискваліфіковані терміном на два роки і позбавлені спортивних звань і розрядів, а судді будуть позбавлені суддівських категорій та звань. Крім того,відповідні матеріали, у тому числі широкосмугові записи SDR приймачів на суддівських станціях моніторингу ефірної обстановки будуть надані у правоохоронні органи для відповідної кваліфікації цих дій згідно з чиним законодавством України.

Щодо можливої співпраці з Українським контест клубом, у тому числі, щодо проведення Чемпіонатів України з радіозв’язку на КХ.

За інформацією, отриманою нами з органів Міністерства юстиції України, в правовому полі держави Україна на сьогодні діє лише одне громадське об’єднання з назвою «Український контест клуб» - це Громадська організація «Український контест клуб». Реєстраційний номер запису в Єдиному реєстрі громадських об'єднань 1361495, дата державної реєстрації 10.05.2012, Місцезнаходження: м.Київ, проспект Героїв Сталінграда, 6, корп. 6, кв. 36, засновники Ананьєв Олександр Вячеславович, Давиденко Дмитро Сергійович, Дуда Володимир Анатолійович. Керівник - підписант Давиденко Дмитро Сергійович.

Можемо повідомити, що текст чинного Статуту Українського контест клубу (UCC) розташований за адресою http://ucc.in.ua/ustaw2008.htm, немає нічого спільного із Статутом ГО «Український контест клуб» зареєстрованим у органах Міністерства юстиції України.

Також повідомляємо, що на порядку денному Конференції Українського контест клубу, що відбулася 20-22 травня цього року у м.Біла Церква Київської області, протокол якого розміщено за посиланням http://hfdx.at.ua/news/protokol_konferencii_ucc_2016/2016-05-30-6615, приймалися рішення про внесення змін саме до Статуту Українського контест клубу (UCC), розташованого за адресою http://ucc.in.ua/ustaw2008.htm. На цьому ж зібранні розглядалися i питання щодо організації та проведення Чемпіонатів України із радіозв’язку на КХ.

Маємо змогу зробити невтішні висновки. Український контест клуб (UCC) наразі є незареєстрованим громадським об’єднанням. Громадяни Латишенко Володимир Федорович (Президент UCC) та Давиденко Дмитро Сергійович (Віце-президент UCC)ведуть діяльність від імені незареєстрованого громадського об’єднання.
Нагадуємо громадянам Латишенко В.Ф. та Давиденко Д.С., що у відповідності із чинним законодавством України, а саме, Розділом ІІ Статті 9, п.9. Закону України «Про громадські об'єднання», дії від імені незареєстрованого громадського об’єднання, крім дій, пов’язаних з реєстрацією такого об’єднання, забороняються.

Вимагаємо від громадян Латишенко В.Ф. та Давиденко Д.С. негайно припинити порушення чинного законодавства України.

Таким чином, враховуючи що Ліга радіоаматорів України веде свою діяльність виключно у правовому полі держави Україна, наразі не може буди жодних правових підстав для укладання будь-яких угод із нелегалізованим Українським контест клубом (UCC) та Лігою радіоаматорів України про можливу співпрацю стосовно спільного проведення, або делегування певних об’ємів робіт в межах організаційно-спортивних заходів відносно Чемпіонатів України з радіозв’язку на КХ у 2017-тому році.

Якщо ж у громадян Латишенко В.Ф. та Давиденко Д.С., після осмислення наведеного вище, все ще є велике бажання займатися організацією та проведенням Чемпіонатів України з радіозв’язку на КХ, можемо рекомендувати їм належним чином провести всі необхідні дії, пов’язані з державною реєстрацією такого об’єднання громадян як Український контест клуб, та на умовах відкритого конкурсу спробувати вибороти таке право, так як це свого часу вчинила Ліга радіоаматорів України.

КХ комітет ЛРУ

RK-DELAT-emblema

Flag Counter

 forum-odessa

BCRC logo

KDXCC