РАДИОКЛУБ "DELTA"

UR4UWS/EO0UD

XIII міжнародна науково-технічна конференція "Перспективи телекомунікацій"

Дорогі друзі, радіоаматори України!
З 15 по 19 квітня 2019 року відбудеться XIII міжнародна науково-технічна конференція "Перспективи телекомунікацій" (ПТ-219).
Керівництво КПІ ім. Ігоря Сікорського знову запрошує нас взяти в ній участь.

2018 рік був успішним для радіоаматорів радіотехнічного клубу "Політехнік" UT7UZA, КПІ ім. Ігоря Сікорського, клубу K - DX - CC, фірми RigExpert.

Враховуючи роль і великі заслуги радіоаматорів КПІ і України в розвитку систем зв'язку, радіотехніки, радіоелектроніки, керівництво КПІ ім. Ігоря Сікорського запросило нас взяти участь в XII міжнародній науково практичній конференції "Проблеми телекомунікацій 2018" яку проводив Інститут телекомунікацій і зв'язку (ІТС), виділивши для нас окрему секцію "Технічна творчість радіоконструкторів України".

Радіоаматори України показали себе з найкращого боку! Прямо в залі засідань працювала спеціальна виставка "Розробки радіоконструкторів України" де наша чудова і численна команда представила унікальні, діючі розробки в "металі", продемонстровані керівництву КПІ, на чолі з головою оргкомітету конференції проректором КПІ, академіком Ільченком М.Ю. (UT5UME), і численним ученим, учасникам конференції з багатьох країн світу.

Вважаючи актуальність наукових і практичних досягнень радіоаматорів, враження від демонстрації, оргкомітет зробив нам честь, відібравши на пленарне засідання відкриття такої іменитої конференції кращі доповіді — Джулая Володимира (UY2UA),
наших друзів, - представників фірми RigExpert,
Антонова Олександра (UR4MCB),
Казанцева Олександра (UT0UN),
Шумана Олега (UT4UML).

Доповіді були сприйняті з великою увагою, показані на великому екрані з паралельною демонстрацією зв'язку на радіоаматорських діапазонах. Після закінчення конференції, усі радіоаматори були нагороджені спеціальними дипломами сертифікатами.

Дорогі друзі! З 15 по 19 квітня 2019 року відбудеться XIII міжнародна науково-технічна конференція "Перспективи телекомунікацій" (ПТ-219).

Керівництво КПІ ім. Ігоря Сікорського знову запрошує нас взяти в ній участь. Від імені радіотехнічного клубу "Політехнік" оргкомітет конференції [Сергієнко М.І. (UX0UN), Жук А.М. (UY5AZ), Литвинов С.І. (UX1UA)] запрошує радіоаматорів України взяти участь в XIII міжнародній конференції "Перспективи телекомунікацій" (ПТ-2019).
Наша участь в ній підвищить авторитет, рейтинг і роль радіоаматорів в країні.

Пропонуйте оригінальні розробки будь-якого призначення і застосування, що мають, на вашу думку, науковий і практичний інтерес в радіозв'язку, у будь-яких розділах радіотехніки, електроніки, автоматики і так далі. Це можуть бути готові конструкції, макети, програмні продукти.
Ви можете також подати Ваші статті і тези за темою вашої доповіді, які будуть опубліковані в міжнародному збірнику. Подача матеріалів для публікації до 22 березня 2019 р. Мови — українська, англійська, російська.
Усі учасники будуть нагороджені спеціальними дипломами сертифікатами. Вітаються Ваші пропозиції, побажання, творча участь.

Давайте всі разом будувати, творити добро, підтримувати авторитет нашого чудового захоплення — Ham_Radio!

З усіх питань звертайтеся, пишіть, телефонуйте членам оргкомітету конференції:
– Сергієнку Миколі Івановичу, UX0UN, керівникові радіотехнічного клубу "Політехнік" UT7UZA (Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. моб. тел. 380 50 380 95 78), Viber.
– Жуку Анатолію Миколайовичу, UY5AZ (Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., моб. тел. 380 67 267 4435 в Київстар, Viber, WhatsApp. У Скайпі — anatoly_zhuk)

Дякуємо Вам, дорогі наші радіоаматори і до зустрічі на конференції в прекрасному Києві і в нашому радіотехнічному клубі "Політехнік" UT7UZA, КПІ ім. Ігоря Сікорського в квітні 2019 року.

UY5AZ UX0UN

73! З повагою
Жук А.М. (UY5AZ)
Сергієнко М.І. (UX0UN)

 

RK-DELAT-emblema

Flag Counter

 forum-odessa

BCRC logo

KDXCC