РАДИОКЛУБ "DELTA"

UR4UWS/EO0UD

Що до подальших кроків для стабілізації ситуації у ЛРУ

От кого: "Alex Zaliznyak" <Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.;
Кому: "UARL" <Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.;, "URcontest" <Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.;
Тема: [UARL_Forum_LRU] Fwd: переслать в рефлектор
Дата: 26 мая 2015, 21:40:31

Всім доброго дня!
Вдалося приєднатися до рефлектора.

Читаючи переписку, хотілося поділитися своїми думками що до подальших кроків для стабілізації ситуації у ЛРУ.

Прийняття будь-яких рішень координаційних рад, ініціативних груп, дій виконкому ЛРУ лежить в їх легітимності, тобто у правовій основі їх прийняття та згоді з цими рішеннями більшості членів ЛРУ.

На даний період, викликає великий сумнів, що до:

1. легітимності прийняття будь-яких рішень координаційною Радою
( правові підстави утворення координаційної Ради в 2014р.- в Статуті ЛРУ не має такого механізму для впливу на прийняття рішень Виконавчою дирекцією ЛРУ, тобто це особиста ініціатива частини членів Ліги );

2. легітимність проведення самого засідання Ради Ліги від 30.04.2015р
(строк проведення самого засідання, невизначеність повноважень голосуючих - голоси на Раді Ліги рахувалися виходячи з того, що нібито рішення суду вже вступило в дію і із кількості конкретних членів Виконкому Ліги станом на 2012р. + голоси членів Ради від обласних організацій. На момент проведення засідання Ради Ліги , рішення суду щодо позову до ЛРУ не вступило в дію внаслідок його оскарження ЛРУ ( подана апеляція); також необхідно зазначити, що до сих пір не опубліковано скан Протоколу засідання Ради Ліги з особистими підписами голосуючих та копіями доручень членам обласних відділень Ліги на право голосувати по вказаному порядку денному засідання Ради, схваленими рішеннями обласних зборів членів ЛРУ ); прийняття рішення шляхом голосування за допомогою електронної пошти членами Ради Ліги не є правомочним ( не кажучи про необхідне відповідне рішення Виконкому ЛРУ та затвердження механізму голосування) , оскільки не передбачено діючим Статутом ЛРУ
( Статут ЛРУ -
5.18. В разi необхiдностi за рiшенням Виконкому ЛРУ може бути проведене письмове (заочне по поштi) голосування.
По питаннях, що належать виключно до компетенцiї конференцiї ЛРУ, письмове голосування проводиться серед делегатiв останньої конференцiї ЛРУ (чиї повноваження були пiдтвердженi мандатною комiсiєю конференцiї).
По питаннях, що належать до компетенцiї Ради ЛРУ, письмове голосування проводиться серед членiв Ради ЛРУ.) , тобто передбачає письмове підтвердження (оформлення) відповідних документів з боку голосуючих.

3. нелегітимне прийняття рішення про проведення позачергової конференції ЛРУ 30.05.2015р.
( прийнято на нелегітимному засіданні Ради Ліги від 30.04.2015р.).

4. прийнятті рішення на позачерговій конференції 30.05.2015р.не будуть мати ніяких правових наслідків
( проведення конференції буде нелегітимною), тому що, саме рішення про проведення конференції прийнято з порушенням діючого Статуту Ліги.)

Таким чином, враховуючи вище викладене + бажання членів координаційної Ради + звернення ініціативної групи радіоаматорів в складі UT7UV, UT7UJ, UT7UT, UT7UK, UT5UDX, US7IGN + внесення пропозиції UT1KY (http://hfdx.at.ua/news/pozachergovij_konferenciji_lru_buti/2015-05-21-6282) + ще бажання великої кількості радіоаматорів навести порядок у нашому домі – ЛРУ, а також те , що частина радіоаматорів збирається прийняти участь в даному зібрані, було б доцільно використати дане зібрання радіоаматорів для обговорення ситуації яка склалася в Лізі та намітити конкретні кроки виходу з кризи. Якщо на даному зібрані буде представлено більше 1/3 членів Ліги, то тоді дані збори можуть прийняти рішення ( згідно п.5.8. Статуту Ліги «…за вимогою не менше нiж 1/3 вiд загальної кiлькостi iндивiдуальних членiв ЛРУ може бути скликана позачергова конференцiя ЛРУ» про скликання позачергової конференції ЛРУ і виконком ЛРУ зобов’язанний виконати дане рішення. Якщо не буде представництва ( 1/3 вiд загальної кiлькостi iндивiдуальних членiв ЛРУ) на даних зборах , то доцільно направити Виконкому ЛРУ колективний лист , в якому вказати про доцільність проведення позачергової конференції ЛРУ в 2015році, про перелік питань, які необхідно першочергово на цій позачерговій конференції розглянути, про термін проведення позачергової конференції.

Для координації дій, на даних зборах необхідно було би розглянути питання по створення незалежної погоджувальної комісії, яка б складалась з членів Ліги, що готові прикласти зусиль до стабілізації ситуації в Лізі, провести підготовку до позачергової конференції разом з діючим виконкомом Ліги, розглянути всі надані членами Ліги в встановлений строк пропозиції, розробити та надати на загальне обговорення пакет документів, що включали би в себе - варіанти нових статутних документів Ліги ( вимоги нового законодавства), організаційної структури Ліги ( територіально відокремлені підрозділи Ліги ), структури виконавчих органів Ліги, внутрішніх регламентуючих діяльність Ліги документів, а також пропозиції ( варіанти) щодо персонального керівного складу керівних органів Ліги.

Таким чином, провівши спільну роботу погоджувальної комісії з індивідуальними членами Ліги, обласними відділеннями Ліги по підготовці до нової конференції, вдалося би узгодити спірні на даний момент питання, що роз’єднують Лігу, та винести на конференцію для голосування узгоджений пакет документів.

Такий механізм на мою думку , хоч і не швидкий , проте юридично буде вірним та дасть змогу провести позачергову конференцію в 2015р і прийняти на ній необхідні рішення.


Олександр Залізняк
UX7UU

RK-DELAT-emblema

Flag Counter

 forum-odessa

BCRC logo

KDXCC