РАДИОКЛУБ "DELTA"

UR4UWS/EO0UD

ruenfrdeitptes

Заява БЦРК.

Після виборів нового керівництва ЛРУ в 2012 році, активна діяльність Ліги радіоаматорів України практично завмерла.

В зв’язку з дуже тривалим періодом вступу на посаду нового президента, не були вчасно затверджені плани заходів ЛРУ, кошториси на їх проведення. Виникли питання по роботі бухгалтерії та порядку фінансування комітетів і QSL-бюро. В результаті виник конфлікт та протистояння між ревізійною комісією та керівництвом ЛРУ.

Всі вище перераховані чинники аж ніяк не додають авторитету ЛРУ, дискредитують нашу Національну Лігу і не сприяють розвитку радіоаматорства в Україні.
Збори Білоцерківського радіоклубу постановили:
- Вимагаємо забезпечити президенту та виконкому ЛРУ роботу виключно в правовому руслі законодавства України та статуту ЛРУ. Привести реформування структури ЛРУ згідно чинного законодавства.
- Вимагаємо навести порядок та прозорість в надходженні, обліку внесків, витрат в ЛРУ. Забезпечити публічність, прозорість в фінансуванні, обліку та руху коштів QSL-бюро.
- Вимагаємо усунути завади в діяльності ревізійної комісії ЛРУ. Надати фінансові звіти ревізійній комісії за останній рік та оприлюднити результати їх перевірки.
- Чергові внески членів БЦРК будуть перераховані в ЛРУ, в разі надання фінансового звіту ревізійної комісії за попередній рік.
- По вище зазначеним вимогам, надати звіт на позачерговій конференції до кінця березня поточного року.

Голова Ради БЦРК Василенко С.І. / UR7UD/
Секретар зборів Шевченко О.Ю. / UR4UV/

15.02.2014 м.Б.Церква

RK-DELAT-emblema

Flag Counter

 forum-odessa

BCRC logo

KDXCC