РАДИОКЛУБ "DELTA"

UR4UWS/EO0UD

В цьому році Національній програмі Українська Флора Фауна UFF – 10 років.

Початок даної програми розпочався в 2006 році, коли р/клубом Дельта (tnx UR7UT) було створено дипломну програму UFFA за роботу з заповідними територіями України.
(* http://deltaclub.org.ua/diplomy.html).

В 2010 році разом p/клубом Дельта та "Громадським Комітетом по захисту навколишнього середовища, екології та використанню природних ресурсів"(tnx UR7UT&UT1KY), було уніфіковано та відкореговано референції програми UFF (URFF, UZFF, UTFF, USFF, UXFF,UUFF, UVFF, UYFF,UWFF) і на сьогодні їх кількість складає більше 4-х тисяч та систематизовано окремо по всіх областях України.
(* 5088 референций).

В багатьох областях України є представники- координатори нашої програми за виключенням Криму, котрий анексований Росією (всі кримські активації до анексії півострова зараховуються для дипломних програм UFF).

Після 2010 року в UFF стартувала ще одна нова дипломна програма GREEN UKRAINE (за 5, 10,15 відпрацьованих референцій). А згодом додано в GREEN UKRAINE ( за 30, 50,100 відпрацьованих референцій) а новий напрямок UFF доповнили - дипломна програма УКРАЇНСЬКІ КАРПАТИ, що блискавично завоювала признання багатьох радіоаматорів. Не минули й активаторів та учнівську молодь – видаються дипломи Зелена Україна та Патріоти України.

В 2011 році відбувся Перший науково-радіоаматорський фестиваль програми "Українська Флора Фауна""HUFF-2011" в якому взяли участь більше 60 учасників.( смотреть )
Постійно з 2010 року в радіоефірі можна почути експедиційний позивний HQ UFF EM7KAA, котрим вже проведено багато десятків активацій з різних заповідних територій в різних кутках України, в тім числі з найвищої точки України та Карпатських гір - гори Говерла.
Також активний експедиційний позивний клубу Дельта EM7UT (* EO0UD), котрий також можна часто почути з експедицій по програмі UFF. Не можна не згадати волинську команду EN7P, котра активно увійшла в программу та проводить активації волинського краю. Сумські радіоаматори Олександр EM7AAA та Дмитро UT7AT з однодумцями в Сумах, Сергій Колос UX2IF, Євген Гарнаєв UV5EVZ та багато багато інших патріотів проводили експедиції та відкривали нові референції для пошукачів дипломних програм UFF.
З початку 2016 року в радіоефірі працює спеціальна радіостанція EM10UFF - присвячена 10-річчю програми UFF.
(* план работы - www.qrz.com, “EM10UFF, search”).

Для сервісу програми працює сайт UFF - http://uff.pp.ua та створено в ньому електронний апаратний журнал експедицій UFF де можна ввести свій позивний та побачити свої контакти з проведеними радіоекспедиціями та підтвердженими референціями, є цікаві радіоаматорські сервіси та DX кластер. Кожного року проводяться травневі активності UFF в яких приймають участь активатори та пошукачі з різних країн світу. На сьогоднішній день видано більше 600 дипломів програми радіоаматорам різних країн світу в т.ч. в Антарктиду.

Дана програма є національною та патріотичною, що сповідує національну ідею та дух, організовує екологічні експедиції із залученням радіоаматорського руху через роботу в радіоаматорському ефірі, підтримку національної культурної, історичної та природної спадщини України, відвідування українських заповідників, парків, заказників, музеїв, історико-культурних спадщин, проведення наукових конференцій по даних темах, співпраця з іншими вітчизняними та іноземними екологічними організаціями, із залученням державних та не державних організацій у відповідні проекти фахівців та просто бажаючих допомогти та проявити себе у еколого-просвітницькій та природоохоронних екологічних проектах.

73! До зустрічі в ефірі

Слава Україні!

з повагою, Голова РАДИ UFF

Тарасович Павло, UT1KY

(* - прим. UR7UT, для сайта РК «Дельта»). Украинский КВ портал:

http://hfdx.at.ua/news/nacionalnij_programi_ukrajinska_flora_fauna_uff_10_rokiv/2016-06-21-6642

RK-DELAT-emblema

Flag Counter

 forum-odessa

BCRC logo

KDXCC