РАДИОКЛУБ "DELTA"

UR4UWS/EO0UD

NOSIVKA-HAMfest-2016

Традиційна зустріч – місце не змінити! Як і у минулі роки, «Коля» (UR5RPU) на своєму подвір’ї приймав радіоаматорів Носівщини. Дощ і похолодання –  не завада, коли зустрічаються багаторічні приятелі. Дружні обійми, тепло в очах і приязнь – найхарактерніші риси носівських побачень соратників і друзів з найулюбленішого всіма нами радіоаматорства.

Отже на Носівський травневий HAMFEST-2016 прибули:

NOSIVKA HAMfest 2016l 02

(з ліва на право): Андрій Лякін UT2UB, Василь Кияниця UR5RU, Сергій Микула UZ1RM, Микола Кравченко UR5RPU, Валерій Буцан UT9UZ, Ігор Пузанов UR4RWW, Іван Генік UR3RF, Геннадій Білобловський UR5RAB.

На початку зустрічі UT2UB привітав операторів колективної радіостанції UR4RWW (а до колективки СЮТ причетні всі) з досягнутими показниками впродовж 2015-2016 рр. і побажав усім надалі тримати осередок аматорства таким дружним, як він є.

Більш детально про роботу UR4RWW і досягнуті показники та нагороди розповів керівник UR4RWW В.Кияниця – головний натхненник і спонсор відродженої колективки.

NOSIVKA HAMfest 2016l 03
UR5RU, керівник UR4RWW

Зокрема, він нагадав, що станція у минулому році, взявши участь у 48 змаганнях, отримала такі результати:

  • в Україні: перших місць – 16, других – 4, третіх – 7.
  • в Європі: перших місць – 1, других – 3, третіх – 3.
  • в світі: перших місць – 1, других – 1.

В обох обласних змаганнях, які проводяться обласним відділенням Ліги радіоаматорів України, колективна радіостанція Носівської СЮТ здобула перші місця. Радують успіхами юні оператори колективки, які у семи Всеукраїнських і Міжнародних молодіжних змаганнях здобули призові місця. Тричі ставали першими.

В кінці 2015 року, за видатний результат у кількості здобутих призових місць впродовж року, радіостанція UR4RWW Носівської СЮТ нагороджена призами і грамотами від Contest-комітету України (UCC-дивитись), та Ліги радіоаматорів України, як найактивніша колективна радіостанція України з поміж 96 діючих колективних радіостанцій. Нагороджено також кращих операторів радіостанції: Аліну Буцан, Карину Косиченко, Людмилу Лапку, Геннадія Білобловського Сергія Микулу та ін. Почесною грамотою нагороджено тренера і начальника радіостанції В. В. Кияницю.

Носівська колективна радіостанція СЮТ за останні півтора роки отримала 72 нагороди! Це дипломи, сертифікати, кубки, медалі. В галереї наших нагород, які можна переглянути тут (дивитись), представлено нагороди колективу.

Крім представлених у галереї, отримано десятки індивідуальних дипломів, грамот і сертифікатів, якими нагороджені оператори за їх власні досягнення. Понад 10 нагород у дорозі до Носівки. На жаль, судді і організатори деяких змагань іноді працюють не оперативно. Тому галерея наша постійно поповнюється новими трофеями, які, без перебільшення, прибувають з усього світу.

Отже можемо впевнено і сміливо констатувати високий злет колективної радіостанції Носівської СЮТ, після славних 80-х років минулого століття!

Що може бути більш патріотичним для дітей, ніж гідне, постійне і наполегливе представлення своєї Держави у світовому радіоаматорському етері? Не слід забувати, що радисти – еліта будь якого військового підрозділу, очі і вуха збройних сил. В усі часи радисти найвищого ґатунку починали свій шлях з позакласних радіогуртків. Аксіома, яку добре знають військові командири!

Друга половина HamFest-у традиційно була присвячена технічним питанням. Цього разу родзинкою став SDR комплект від UZ1RM.

NOSIVKA HAMfest 2016l 01
UZ1RM і UT2UB

Після двох викликів, не було куди писати зв’язки. Усього 5-6 ватів на виході, а аматори чують! І не тільки чують, а й відповідають… З боку складалося враження, що UR5RAB в ефірі працював ноутбуком J.

NOSIVKA HAMfest 2016l 04
UR5RAB і "ноутбук"

Ні традиційного приймача, ні трансивера. Ноутбук і приставка – все, що потрібно для успішної повсякденної роботи з аматорами. При цьому панорама працюючих на діапазоні станцій – на весь екран! Діапазон, як на долоні!

Чудово зарекомендував себе SDR-комплект в ряді тестів, зокрема в чемпіонатах України. Як тільки вражаюче просуваються світові технології в наше аматорське хобі!

Тим часом, за рецептом UZ1RM, у казані доварювалася традиційна шурпа, а святковий стіл наповнився стравами. Дружня розмова про останні події, аматорські бувальщини, спогади і плани, фотографування на згадку аж до самого надвечір’я. Під солов’їний щебет завершилася ще одна зустріч друзів у гостинному дворі UR5RPU над мальовничим берегом річки Носівочки.

NOSIVKA HAMfest 2016l 05
UR5RPU знайомить UT9UZ зі своїм шеком

Василий Кияница (UR5RU)

RK-DELAT-emblema

Flag Counter

 forum-odessa

BCRC logo

KDXCC