РАДИОКЛУБ "DELTA"

UR4UWS/EO0UD

Кубок Світу в Болгарії із радіоспорту

В період з 13 по 16 липня 2017 року відбувся Кубок світу зі спортивної радіопеленгації, який традиційно проводиться у болгарському містечку Приморсько.

kubok svitu radiopel 2017
Збірна України Кубок Світу 2017 року

Цього разу від України було делеговано 19 спортсменів у 8-ми вікових категоріях. Приємно, що у всіх представлених категоріях українські «лисолови» перемагали і займали призові місця. Отже за підсумками 4-х бігових днів наші здобутки наступні:

• Фурса Олег (Ч70, Київська область) – 2 золоті та 1 срібна медалі;

Загалом українська команда здобула 44 нагороди, з яких 19 золотих, 20 срібних та 5 бронзових.

Вітаємо призерів Кубку світу з успішним виступом та гідним представленням України на міжнародній спортивній арені!

Від імені української команди хочемо подякувати організаторам змагань – Болгарській федерації радіоспорту на чолі з відомим спортсменом і тренером Віктором Ценковим – за відмінну організацію, цікаві дистанції, надану можливість не лише показати свої вміння і майстерність, а й добре відпочити на сонячному березі Чорного моря.