РАДИОКЛУБ "DELTA"

UR4UWS/EO0UD

ПРИВіТАННЯ:

 Національна пограма " Українська Флора Фауна " щиро вітає всіх учасників  Очного Чемпіонату  Донецької області на КХ і УКХ (50МГц и 144МГц) 2013 року з урочистим відкриттям змагань , на які вже не один  рік поспіль   збираються  Українські радіоспортсмени в славному – місті Донецьку. 

Важливим і знаменним є те, що у нашій країні зберігаються традиції спадкоємності у вихованні радіоаматорських  талантів. На зміну нам  йде нове покоління радіоаматорів,   і дуже приємно, що  серед них  є досвідчені радіоаматори, котрі завжди поруч і допоможуть молоді у потрібну тяжку хвилину корисною порадою на навиком та й прийняти участь у змаганнях можуть разом.

Ми певні, що сама участь у такому престижному змаганні – велике свято, яке зміцнює відносини між радіоаматорами України  та сприяє розвитку цього чудового виду  радіоаматорського спорту.

Сподіваємось, що учасники змагань зроблять все можливе, щоб показати свою майстерність та  досконалість у  цьому виді спорту, де поєднується знання та вміння,шустрість і  професіоналізм та спортивний  радіоаматорський дух.

Бажаємо учасникам   яскравих перемог, глядачам та вболівальникам– захоплюючого, прекрасного видовища  боротьби спортсменів –  та незабутніх вражень від перебування в гостинному місті Донецьку

з повагою до організаторів та учасників змагань

РАДА національної програми "Українстька Флора Фауна" UFF

(Тарасович Павло UT1KY, Береснєв Сергій UR7UT)

RK-DELAT-emblema

Flag Counter

 forum-odessa

BCRC logo

KDXCC