РАДИОКЛУБ "DELTA"

UR4UWS/EO0UD

Russian English French German Italian Portuguese Spanish

Рейтингова таблиця українських радіоаматорів-експедиціонерів

 національної програми «Українська Флора Фауна» UFF за 2013 рік,

котрі надали свої звіти  за проведені експедиції. 

I.   UV5EVZ/p  Євген Гарнаєв- 27 експедицій

1. Заповедник Хортица - UUFF-017

2. Полтавский дендропарк UYFF-024

3. Нац. парк Диканьский URFF-062

4. Нац. парк Гетманский URFF-058

5. Нац. парк Великий Луг URFF-031

6. Арабатский заказник - UTFF-706

7. Караларский заказник - UTFF-722

8. Заказник Тепе-Оба - UTFF-2328

9. Ак-Кая (Белая Скала) - UVFF-513

10. Заказник Горный карст Крыма - UTFF-707 (Караби-яйла)

11. Демерджи - UVFF-507

12. Чатырдаг - UWFF-160

13. Сфинксы Каралезской долины - UVFF-541

14. Бельбекская долина - UVFF-517

15. Бахчисарайский историко-архитектурный заповедник - UUFF-008

16. Качинский каньон - UTFF-708

17. Нац. парк Нижнесульский - URFF-054

18. Холодный Яр (Чигирин) - UVFF-286

19. Нац. парк Верхнее Побужье - URFF-081

20. Заповедник Медоборы - URFF-015

21. Нац. парк Днестровский каньон - URFF-040

22. Поляницкий парк - USFF-023

23. Росишный заказник - UTFF-354

24. Черемошский нац. парк - URFF-044

25. Нац. парк Буковина - URFF-082

26. Кильченский заказник - UTFF-394

27.Заказник Междуречье - UTFF-2326

 

II      EM7KAA/p   HQUFF      - 16 експедицій

1.        Перлина Волині (Дермано-Острозький нац.парк) URFF-075

2.     Урочище Гурби — UWFF-209

3.     Регіональний ландшафтний парк “Надслучанський” - USFF-073

4.    Урочище Братерщина - UVFF-143

5.     Річка Горинь - URA - 006

6.    Кременецький ботанічний сад - UZFF-002

7.    Гідропарк II-ої черги, м. Рівне - UXFF-446

8.    Заказник Гориньград - UTFF-2329

9.   Заповідне урочище Козацькі могили - UWFF-168

10.  Музейний комплекс "Пересопниця" – UUFF-062

11.  Національний дендропарк "Софіївка" – URFF-059

12.  Національний природний парк "Олешківські піски" - URFF-077

13.  Урочище Цюрюпинський сосновий ліс – UWFF-082

14.  Ентомологічний заказник "Бармаківський" – UTFF-782

15.  Національний природний парк “Цуманська Пуща” - URFF-045

16.   Гощанський парк -UXFF-160

III.           UR2LM/p   Леонід Степанець   – 13 експедицій

  1. 1.Шацький національний природний парк - URFF-022
  2. 2.Замок Любарта - UUFF-014
  3. 3.річка Сіверський Донець URA- 041
  4. 4.Рівненський природний заповідник- URFF-021
  5. 5.Национальний музей-заповідник Николая Васильевича Гоголя (Гоголево)
  6. 6.річка Ворскла URA-003
  7. 7.річка Рось – URA -034
  8. 8.Річка Роставиця- URA-034/4
  9. 9.Канівський природний заповідник –URFF-009
  10. 10.Шевченківський нац. заповідник – UUFF-051
  11. 11.Полтавський дендрологічний паркUYFF- 024
  12. 12.Національний природний парк "Гомольшанські ліси" -URFF-033
  13. 13.Державний історико-культурний заповідник "Поле Полтавської битви"-UUFF-035
  14. Річка Самара URA-036

IV.        EM7UT  Радіоклуб «Дельта»  -       7   експедицій

 1.ЗмієвіВали — UVFF- 976

2. Фортеця Тумащ UCFA KO-010

3. Городище Кия  UCFA KO-009

 4.  ИКЗУ Парк Киевская Русь UUFF-064

 5. Ландшафтный парк Копачевские склоны   UTFF-2330

 6. Оборонное сооружение Змієві  вали  UCFAKO-007

 7.  Река Стугна URA-048

 

V.                EM3WFF Ігор  Кіщук       - 4  експедиції

1. Регіональний ландшафтний парк «Знесіння» - USFF-028

2. Шевченківський парк (Шевченківський гай) - UXFF-350

3. Урочище Братерщина - UVFF-143

4. Річка Горинь - URA — 006

 

             EO0UD Радіоклуб «Дельта»  - 4  експедиції

1. Урочище Яри Роскопи — UWFF- 588

2.Трипільський заповідник — UTFF-2331

3.Гидрологический заказник Гощив UTFF-2020

4.Река Стугна  URA-048

 

 VI.                EM7AAA    Олександр Ворона     -   3  експедиції

  1. 1.Хухрянський заказник -UTFF-008
  2. 2.Гетьманський нац. природний парк – URFF-058
  3. 3.Нескучанська дача - UWFF-015

 

VII.              UT1KWA/p радіоклуб  «Рівне DX Клуб» 2 експедиції

  1. 1.Перлина Волині (Дермано-Острозький нац.парк) URFF-075
  2. 2.Урочище Гурби — UWFF-209

 

                      UR4PWL/pмолодіжний клуб (м. Ковель) - 2 експедиції

1. Ландшафтний заказник “Скулинський” - UTFF- 1163

2.Заказник місцевого значення “Нечимне” - UTFF- 1108

 

                        EM44WFF    –     2 експедиції

1. Регіональний ландшафтний парк «Знесіння» - USFF-028

2. Шевченківський парк (Шевченківський гай) - UXFF-350

                       EM7WFF  Доскоч Іван - 2 експедиції

1. Урочище Братерщина - UVFF-143

2. Річка Горинь - URA — 006

 

                       UT7UA/p   Братчик Роман  – 2 експедиції

1. Пожеретульський державний орнітологічний заказник - UTFF-1804

2. Ландшафтний заказник “Арабатський” - UTFF-706

 

                  

                     UT3WX/p   Андрій Сташків – 2 експедиції

1.        Нац. Природний парк “Сколівські Бескиди” -URFF-024

  1. 2.Яворівський національний природний парк - URFF -029

 

 

VIII.                    EM5GFF1 експедиція

  1. 1.Азово-Сивашський нац. Парк — URFF- 002

 

                          US5WFN/p  Андріан — 1 експедиція

  1. 1.Заказник Росішний — UTFF -354

 

                         UU9JQ/p  Олександр1 експедиція

  1. 1.Ландшафтний заказник “Мис Фіолент” - UVFF- 500

 

                          EM4IFF  Володимир Сиров - 1 експедиція

1.         Нац. Природний парк “Сколівські Бескиди” - URFF-024

RK-DELAT-emblema

Flag Counter

 forum-odessa

BCRC logo

KDXCC