РАДИОКЛУБ "DELTA"

UR4UWS/EO0UD

Диплом Green Ukraine

Згідно української національної програми "Українська Флора Фауна" UFF засновниками диплому Green Ukraine є "Громадський комітет по захисту навколишнього середовища,екології та використанню природних ресурсів" та Радіоклуб "Дельта".

Диплом Green Ukraine має три класи:

3 клас- за п"ять спрацьованих екологічних радіоекспедицій згідно списку по програмі Українська Флора Фауна UFF з території України.

2 клас- за десять спрацьованих екологічних радіоекспедицій згідно списку по програмі Українська Флора Фауна UFF з території України. в довільній формі з даними про радіозв’язок.

1 клас - за п"ятнадцять спрацьованих екологічних радіоекспедицій згідно списку по програмі Українська Флора Фауна UFF з території України.

Pадіозв"язки зараховуються з 09.04.2006 р. (дата заснування української національної програми "Українська Флора Фауна" UFF). Дипломи Green Ukraine видаються в електронному вигляді. Дипломи безкоштовні. Для отримання електронного диплому Green Ukraine заявку в довільній формі з даними про проведені радіозв"язки надсилати на електронну адресу менеджера диплому: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

GREEN-UKRAINE 2GREEN-UKRAINE 3GREEN-UKRAINE 1

RK-DELAT-emblema

Flag Counter

 forum-odessa

BCRC logo

KDXCC